Publiczne przedszkole w Warszawie

Co nas wyróżnia?

Pozwól, żeby Twój maluch prężnie rozwijał się już od najmłodszych lat – wybierz nasze przedszkole dwujęzyczne ze żłobkiem, gdzie od samego początku będzie uczył się języka angielskiego! Dzięki temu z łatwością poradzi sobie w szkole, jak i w dorosłym życiu, zwyczajnie będzie znał niuanse obcej mowy i będzie posługiwał się nią niezwykle naturalnie.

 

Nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu publicznym “Mała Żabka” w Warszawie to przede wszystkim inwestycja w rozwój swojego malucha. Dodatkowo w ramach naszej działalności prowadzimy niepubliczny żłobek, dzięki czemu szkrab już od niemowlaka będzie mógł się osłuchiwać z obcą mową.

Dwujęzyczne przedszkole publiczne to doskonały sposób na to, aby otworzyć swojemu dziecku drzwi do kariery w przyszłości. Znając angielski będzie miało naprawdę szerokie możliwości na każdym etapie edukacji, a także w chwili, kiedy wstąpi na drogę kariery. Innymi słowy, prywatne dwujęzyczne przedszkole i żłobek “Mała Żabka” z angielskim to odroczona inwestycja na przyszłość, która opłaci się Twojemu maluchowi!

 

Chcesz, aby Twój brzdąc osłuchiwał się z angielskim już od najmłodszych lat? Skorzystaj z naszego żłobka niepublicznego, gdzie nasza kadra nauczycielska i opiekuńcza dokłada wszelkich starań, aby naprawdę zadbać o Twojego maluszka. Dlatego też nie czekaj, już teraz zdecyduj się na zainwestowanie w edukację swojego dziecka. Wybierz "Małą Żabkę” gdzie prowadzimy prywatne nauczanie dostosowane do naszych najmniejszych pociech.

 

W naszej placówce dokładamy wszelkich starań, aby zainteresować Twoje dziecko każdą dziedziną. Staramy się rozwijać w nim zainteresowania w zakresie przyrody, fizyki i innych nauk ścisłych. Ponadto celem prowadzonego w “Małej Żabce” programu nauczania jest rozwinięcie w pociechach ogromnych pokładów kreatywności. Dzięki nam zobaczą one, jak można bogatą wyobraźnię wykorzystać w matematyce czy badaniu zjawisk fizycznych.

 

Twoje dziecko będzie rozwijało skrzydła pod opieką kochających dzieci specjalistek w dziedzinie pedagogiki. Zobacz z jaką łatwością Twój maluch wspina się na kolejnych szczeblach i etapach swojego życia.

Ramowy rozkład dnia

 

7:00 - 8:00schodzenie się dzieci
8:00 - 8:30zabawy dowolne
8:30 - 9:00czynności higieniczno-sanitarne i śniadanie
9:00 - 10:00zajęcia z całą grupą
10:00 - 11:30zajęcia i zabawy dowolne (w sali lub ogrodzie przedszkolnym oraz spacery i wycieczki)
11:30 - 12:00czynności higieniczno-sanitarne i pierwsze danie
12:00 - 14:00odpoczynek dzieci, zabawy dowolne, praca z dziećmi wg potrzeb, pobyt na świeżym powietrzu
14:00 - 14:40czynności higieniczno-sanitaren i drugie danie
14:40 - 16:00zabawy ruchowe, zabawy swobodne, zabawy inspirowane zajęciami przedpołudniowymi lub wynikające z potrzeb, zainteresowań dzieci, zabawy w ogrodzie przedszkolnym
16:00 - 16:30podwieczorek
16:30 - 18:00zabawy i gry dydaktyczne, praca wyrównawcza, zabawy dowolne według zainteresowań, rozmowy indywidualne, rozchodzenie się dzieci