adaptacja

DNI OTWARTE

 

OTWARTE, zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat odbywające się w wybrane soboty w godz. 10.00-12.00.

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Zastanawiasz się nad zmianą obecnego przedszkola? Przyjdź ze swoim dzieckiem do nas - niech się przekona, jak fajnie można spędzić czas w naszym przedszkolu.

Zobacz, co zyskuje Twoje dziecko uczestnicząc w zajęciach:

  • Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania w domu: wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną, ziarnami lub wodą. Zapewniamy dużo ruchu.
  •  Zajęcia adaptacyjne to także źródło pomysłów na zabawy do wykorzystania w domu. Dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, ruchowych, muzycznych. Będą tworzyć prace plastyczne różnymi, ciekawymi technikami. Stworzone „dzieła" zabiorą ze sobą do domu.
  •  Zajęcia wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci.
  • Przyjazną atmosferę tworzą uśmiechnięte i otwarte panie nauczycielki, które zawsze służą poradą w sprawach wychowawczych i edukacyjnych.
  • Wspólna zabawa pozwala na zawarcie pierwszych przyjaźni oraz łagodne wejście w nowe środowisko - ułatwia adaptację. Dzięki zajęciom w Małej Żabce dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do przedszkola.

 

WAŻNE: Rodzice/opiekunowie dzieci biorą czynny udział w sobotnich zajęciach adaptacyjnych. Zalecamy wygodny, swobodny strój.