Prywatne przedszkole w Warszawie

Co nas wyróżnia?

Pozwól, żeby Twój maluch prężnie rozwijał się już od najmłodszych lat – wybierz nasze prywatne przedszkole dwujęzyczne ze żłobkiem, gdzie od samego początku będzie uczył się języka angielskiego! Dzięki temu z łatwością poradzi sobie w szkole, jak i w dorosłym życiu, zwyczajnie będzie znał niuanse obcej mowy i będzie posługiwał się nią niezwykle naturalnie.

Nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu niepublicznym “Mała Żabka” w Warszawie to przede wszystkim inwestycja w rozwój swojego malucha. Dodatkowo w ramach naszej działalności prowadzimy niepubliczny żłobek, dzięki czemu szkrab już od niemowlaka będzie mógł się osłuchiwać z obcą mową.

Dwujęzyczne przedszkole niepubliczne to doskonały sposób na to, aby otworzyć swojemu dziecku drzwi do kariery w przyszłości. Znając angielski będzie miało naprawdę szerokie możliwości na każdym etapie edukacji, a także w chwili, kiedy wstąpi na drogę kariery. Innymi słowy, prywatne dwujęzyczne przedszkole i żłobek “Mała Żabka” z angielskim to odroczona inwestycja na przyszłość, która opłaci się Twojemu maluchowi!

Chcesz, aby Twój brzdąc osłuchiwał się z angielskim już od najmłodszych lat? Skorzystaj z naszego żłobka niepublicznego, gdzie nasza kadra nauczycielska i opiekuńcza dokłada wszelkich starań, aby naprawdę zadbać o Twojego maluszka. Dlatego też nie czekaj, już teraz zdecyduj się na zainwestowanie w edukację swojego dziecka. Wybierz "Małą Żabkę” gdzie prowadzimy prywatne nauczanie dostosowane do naszych najmniejszych pociech.

W naszym niepublicznym żłobku i przedszkolu dwujęzycznym z angielskim dokładamy wszelkich starań, aby zainteresować Twoje dziecko każdą dziedziną. Staramy się rozwijać w nim zainteresowania w zakresie przyrody, fizyki i innych nauk ścisłych. Ponadto celem prowadzonego w “Mała Żabka” prywatnego programu nauczania jest rozwinięcie w pociechach ogromnych pokładów kreatywności. Dzięki nam zobaczą one, jak można bogatą wyobraźnię wykorzystać w matematyce czy badaniu zjawisk fizycznych.

Postaw na prywatne nauczanie, dzięki któremu Twoje dziecko będzie rozwijało skrzydła pod opieką kochających dzieci specjalistek w dziedzinie pedagogiki. Zobacz z jaką łatwością Twój maluch wspina się na kolejnych szczeblach i etapach swojego życia.