Terapia

Trudności i problemy warto korygować na możliwie najwczesniejszym etapie rozwoju. Im wcześniej zaczyna się wprowadzać odpowiednią terapię, tym szybciej można pozbyć się danego problemu. W ramach działalności naszego niepublicznego przedszkola “Mała żabka” oferujemy pomoc z zakresu:

  • dogoterapii,
  • muzykoterapii,
  • opieki logopedycznej,
  • opieki psychologicznej,
  • terapii integracji sensorycznej,
  • bajkoterapii,
  • hipoterapii.

Bogactwo naszej oferty sprawia, że bez problemu pomożemy Twojemu maluchowi w pokonaniu trudności, na przykład z zawieraniem znajomości z rówieśnikami, czy na przykład korygowaniu problemów związanych z poruszaniem się czy integracją jego zmysłów. Jeśli ma ono trudności z wymawianiem pewnych głosek czy spółgłosek lub układaniem zdań, również oferujemy pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, aby Twój maluszek bez problemu wspinał się po szczeblach kolejnych etapów edukacji czy nie miał problemów w dorosłym życiu.

 

Dlaczego warto postawić na zajęcia terapeutyczne w niepublicznym przedszkolu “Mała żabka”? Przede wszystkim dlatego, że pracują w nim prawdziwe specjalistki z zakresu pedagogiki, które doskonale znają wszelkiego rodzaju metody i techniki korygowania wad psychoruchowych u dzieci. Dodatkowo zajęciom towarzyszy nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również niezwykle przyjazna atmosfera. To sprawia, że dziecko chętnie aktywnie uczestniczy w zaproponowanych mu ćwiczeniach. Będzie traktowało nasze zajęcia nie, jak przykry obowiązek, a jak emocjonującą przygodę!

 

Odkryj bogactwo zajęć terapeutycznych prowadzonych w naszym przedszkolu, które przekładają się na szybki rozwój Twojego malucha. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, a także wiedzy z pogranicza dogoterapii, muzykoterapii, logopedii, psychologii, integracji sensorycznej, bajkoterapii i hipoterapii, jesteśmy w stanie bez najmniejszego problemu skorygować trudności, z jakimi zmaga się Twoja pociecha. Dlatego nie czekaj, już teraz zainwestuj w przyszłość malucha zapisując go na zajęcia dodatkowe w prywatnym przedszkolu i żłobku Mała żabka.